Stříbro 2018, zlato 2019 a nově stříbro 2022 … to jsou elévští florbalisté Orla Brno Řečkovice

florbal
Autor: správce
9. 4. 2022

Po dvou covidových letech bez orelské florbalové ligy se elévští florbalisté Orla Brno Řečkovice opět dostali na stupně vítězů orelské ligy, a to na 2.místo a tedy stříbrnou medaili (z celkového počtu 14 týmů orelské ligy). Čerstvě oceněný Tým roku 2021 v MČ Brno-Řečkovice tak navázal v této věkové kategorii na úspěchy z předcovidových let 2017/2018 (stříbro) a 2018/2019 (zlato).

Finále orelské florbalové ligy v této věkové kategorii (ročník narození 2011-2012) se v sobotu 9.dubna 2022 uskutečnilo v krásné hale v Nezamyslicích. Řečkovičtí florbalisté nejdříve porazili Florbal Luhačovice 9:4, poté remizovali se silným Orlem Vyškov 4:4, porazili Orel Šlapanice 9:6 a remizovali s Orlem Uherský Brod 3:3.

Mezi úspěšnými hráči byli: Bařák Marek, Handlar Pavel, Heralecký Jan, Horák Tomáš, Chovancová Markéta, Johaník Jan, Ondráček Adam, Nepustil Tomáš, Sedláček Marek, Richter Marek, Tomášek Filip a Volejník Lukáš. Nejlepší brankářem byl vyhlášen náš Jan Heralecký.

To nejcennější na trenérském týmu bylo, že všichni hráči dostali z hlediska času stejnou příležitost a žádní hráči nebyli upřednostňováni na úkor druhých, to je myšlenka správných orelských trenérů. (F4)

Za florbalovou sekci elévské kategorie Orla Brno Řečkovice:
Martin Bařák, Petr Handlar, Martin Chovanec, Iva Heralecká.

Stříbrný úspěch naší akademie na MČR U15

20. 6. 2026
Orel Řečkovice vybojoval na Mistrovství republiky kategorie U15 stříbrné medaile, čímž navázal na zlato U15 z roku 2024 a bronz kategorie U13 z loňského MČR. V základní skupině jsme vybojovali první pozici, v semifinále porazili 4:1 Baník Stříbro, bohužel ve...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@orlak.cz     +420 774 466 221     +420 737 26 35 95