Stříbro 2018, zlato 2019 a nově stříbro 2022 … to jsou elévští florbalisté Orla Brno Řečkovice
Po dvou covidových letech bez orelské florbalové ligy se elévští florbalisté Orla Brno Řečkovice opět dostali na stupně vítězů orelské ligy, a to na 2.místo a tedy stříbrnou medaili (z celkového počtu 14 týmů orelské ligy). Čerstvě oceněný Tým roku 2021 v MČ Brno-Řečkovice tak navázal v této věkové kategorii na úspěchy z předcovidových let 2017/2018 (stříbro) a 2018/2019 (zlato).
Finále orelské florbalové ligy v této věkové kategorii (ročník narození 2011-2012) se v sobotu 9.dubna 2022 uskutečnilo v krásné hale v Nezamyslicích. Řečkovičtí florbalisté nejdříve porazili Florbal Luhačovice 9:4, poté remizovali se silným Orlem Vyškov 4:4, porazili Orel Šlapanice 9:6 a remizovali s Orlem Uherský Brod 3:3.
Mezi úspěšnými hráči byli: Bařák Marek, Handlar Pavel, Heralecký Jan, Horák Tomáš, Chovancová Markéta, Johaník Jan, Ondráček Adam, Nepustil Tomáš, Sedláček Marek, Richter Marek, Tomášek Filip a Volejník Lukáš. Nejlepší brankářem byl vyhlášen náš Jan Heralecký.
To nejcennější na trenérském týmu bylo, že všichni hráči dostali z hlediska času stejnou příležitost a žádní hráči nebyli upřednostňováni na úkor druhých, to je myšlenka správných orelských trenérů. (F4)
Za florbalovou sekci elévské kategorie Orla Brno Řečkovice:
Martin Bařák, Petr Handlar, Martin Chovanec, Iva Heralecká.