Junioři berou v Orelské florbalové lize stříbro

Junioři berou STŘÍBRO v Orelské florbalové lize.
Autor: Petr Havlík
23. 5. 2025
Image
Junioři berou STŘÍBRO v Orelské florbalové lize.

Závěrečný turnaj Juniorů jsme pořádali v Kuřimi 10. května a zahrály si všechny tři lajny.

V prvním našem zápase jsme porazili Nové Město na Moravě 3:1, když soupeř předvedl velmi dobrý výkon. V druhém zápase jsme porazili Vyškov 5:4, soupeř předvedl také povedený výkon. Oba zápasy proběhly férově se vzájemným respektem.

Celou sezónu jsme drželi první místo, předchozí prohra s Olešnicemi nás však posunula na celkově druhé místo v juniorské lize. Tým z Olešnice předvedl nebojácný výkon s velmi efektivním zakončením.
Naši hráči celkově desátou medaili v Orelské florbalové lize oslavili velkou sobotní párty a následnou účastí na Prague Floorball Cup.

V roce 2025 SLAVÍME:

  • 100 let od založení Orla Brno Řečkovice
  • 20 let od založení florbalového oddílu
  • 100 florbalistů v našem Orlu
  • 10 medailí v Orelské florbalové lize
  • 10. letní florbalový camp

DĚKUJEME hráčům, rodičům, trenérům, fanouškům, rozhodčím, vedení našeho Orla a vedení OFL.

Stříbrný úspěch naší akademie na MČR U15

20. 6. 2026
Orel Řečkovice vybojoval na Mistrovství republiky kategorie U15 stříbrné medaile, čímž navázal na zlato U15 z roku 2024 a bronz kategorie U13 z loňského MČR. V základní skupině jsme vybojovali první pozici, v semifinále porazili 4:1 Baník Stříbro, bohužel ve...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@orlak.cz     +420 774 466 221     +420 737 26 35 95