Hráči Orla Brno-Řečkovice jsou v sezóně 2017/18 florbaloví vicemistři!

florbal
Autor: správce
8. 4. 2018

Florbaloví orlové z Řečkovic získali poprvé, v historii orelské jednoty Brno-Řečkovice medaili v rámci celorepublikové Orelské florbalové ligy.

Medaile z finálového dubnového (2018) turnaje v Tišnově má podobu stříbra v kategorii elévů (ročník narození 2007–2009).
Florbalové orelské ligy se zúčastnilo v sezóně 2017/2018 v kategorii elévů 15 týmů a před řečkovickým družstvem skončil pouze tým Fbc Floorbee Orel Uherský Brod.

Stříbrné medaile ve finálovém play-off pro řečkovický Orel získali: Martin Bařák, Václav Dlabáček, Adam Hadra, Adam Horák, Kuba Heralecký, David Chajda, Matěj Chovanec, David Krejzlík, Tobiáš Řeha, Tomáš Stehlík, Jiří Suchý, Jiří Škrob, David Václavík, Jéňa Vrašťák.

Většina hráčů z dvaadvacetičlenného družstva, které vedou Jiří Škrob a Marek Hadra, jsou spolu již pátým rokem a kromě dvou tréninků týdně se účastní např. také společného týdenního letního sportovního kempu.

V řečkovické orelské jednotě se florbalu věnuje přes 50 dětí ve třech věkových kategoriích a florbal zde má již dvanáctiletou tradici. (F2)

Stříbrný úspěch naší akademie na MČR U15

20. 6. 2026
Orel Řečkovice vybojoval na Mistrovství republiky kategorie U15 stříbrné medaile, čímž navázal na zlato U15 z roku 2024 a bronz kategorie U13 z loňského MČR. V základní skupině jsme vybojovali první pozici, v semifinále porazili 4:1 Baník Stříbro, bohužel ve...
Číst dále

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrh spolupráce, sponzoringu, neváhejte se na nás obrátit.

info@orlak.cz     +420 774 466 221     +420 737 26 35 95